Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) İle Neler Güvende?

Hizmet Avantajı

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) Özel Avantajları

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) İçin Kısa Bilgiler

DASK, Türkiye'deki konut sahipleri için zorunlu bir sigorta türüdür. Her konut sahibi tarafından yasal olarak satın alınmalıdır.

📃 Zorunlu Deprem Sigortası nedir?
Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), Türkiye'deki konut sahiplerini deprem riskine karşı koruyan ve deprem nedeniyle oluşabilecek hasarları karşılayan bir sigorta türüdür. Yasal bir zorunluluktur ve her konut sahibi tarafından satın alınmalıdır.
DASK'ı neden satın almam gerekiyor?
DASK, deprem sonrası oluşabilecek maddi kayıpları minimize etmek için tasarlanmıştır. Türkiye, deprem kuşağında bulunur, bu nedenle deprem riski her zaman vardır. DASK, konutunuzu ve içindeki eşyaları korur ve toplumun genel olarak deprem riskine karşı daha hazırlıklı olmasına yardımcı olur.
👤 DASK, hangi zararları kapsar?
DASK, depremin neden olabileceği yapısal hasarları, yangın, infilak, yer kayması, tsunami gibi doğal afetlerin yol açtığı zararları ve konut içindeki eşyaların hasarlarını kapsar.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Denounce with righteous indignation and dislike men who are beguiled and demoralized by the charms pleasure moment so blinded desire that they cannot foresee the pain and trouble.

Latest Portfolio

Need Any Help? Or Looking For an Agent

© 2022 Vankine. All Rights Reserved.